WINNARES JOHAN PIETERSE BEKER & MARTINE VISSER BEKER VOOR BESTE ZELFGEFOKTE NEWFOUNDLANDER 2011 VAN DE NNFC
GEBOREN 17-12-2009
18 maanden 55 kg.
CYSTINURIE VRIJ
HD -A ED - 0/0
Hart GEEN AFWIJKINGEN
SHOW
..............................................................................
Groningen CACIB (NL), 04-03-.2018
Veteranenklas: 2 Uitmuntend
Keurmeester: Des Manton (IRL)
.........................................................................................
KC Nijmegen Kerstshow CACIB (NL), 16.12.2017
Veteranenklas: 2 Uitmuntend
Keurmeester: Dr. Hildeward Hoenderken (NL)
........................................................................
09-10-2010 - Zwolle - CAC-CACIB show
Klasse: Jeugdklas
Keurmeester: dhr. P. Möller-Hansen (DK)
Resultaat:
ZG 2
24-10-2010 - Utrecht - CAC-CACIB show
Klasse: Jeugdklas
Keurmeester: Mevr. M.R.M. Kortleve-Prins
2 UITMUNTEND
Groningen, 5 maart Jeugdklas :
3 UITMUNTEND
KAMPIOENSCHAPSCLUBMATCH NNFC Zutphen 13 maart Jeugdklas :
3 UITMUNTEND ( uit 18 inschrijvingen )
Leiden, 20 maart Jeugdklas :
1 UITMUNTEND Jeugd
CAC & Res. CAC
Leeuwarden 25-04-2011
1 UITMUNTEND Jeugd
CAC
Goes 15-05-2011 Jeugdklas
1 UITMUNTEND Jeugd
CAC&
Res.CAC
NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN !!!
Luxemburg Klubmatch 11-06-2011, Tussenklas
UITMUNTEND
Lommel ( België ) CAC Show 12-06-2011, Tussen klas
1 UITMUNTEND Res. CAC
Int.Show 02-07-2011 Echt
1 UITMUNTEND
Luik 23-07-2011 CAC/IB Show 23-07-2011 Tussenklas
2 UITMUNTEND
20-08-2011 CAC Show Leipzig ( D ) Tussenklas
2 UITMUNTEND VDH-CH-RES.-ANWARTSCHAFT
21-08-2011 CACIB Show Leipzig
1 UITMUNTEND ( CAC ) Anw.Dt.Ch. VDH Tussenklas
24-09-2011 CAC/IB Show Maastricht
3 UITMUNTEND Tussenklas
23-10-201 Den Bosch, Dogachtigenshow CAC
1 UITMUNTEND Tussenklas
05-11-2011 CAC/IB Show Metz ( Frankrijk )
4 UITMUNTEND Tussenklas
Kampioenschaps Clubmatch van de NNFC. 25-03-2012
4 UITMUNTEND
Show Arnhem 28-05-2012
4 UITMUNTEND
Utrecht 21-10-12
Openklas :
1 UITMUNTEND
Leuven 28-10-2012
Openklas :
3 UITMUNTEND
Groningen, 02-03-2013, CAC-CACIB,
Openklas :
1 UITMUNTEND
Stamboom
Ch.Castaar Du Jardin De L'Ours |
Ursinus Velutus Seventh Heaven |
Gastone |
Main Tickle Quantas |
Zileri du Jardin de L'Ours |
Seabrooks Hank Heiron |
Ungaro du Jardin de L'Ours |
Molly Malone vom Burgseeli |
Otterbay Lord of the Dance |
Evanpark Al Bear |
Immerdine Lady Di vom Burgseeli |
Cachina vom Burgseeli |
Sir Itam v.h. Hoogveen |
Kiri Iselle vom Burgseeli |